МИЛАН КНЕЖЕВИЋ У СВОМ СТИЛУ ЧЕСТИТАО НОВУ ГОДИНУ: Не претерујте са руском салатом, Катнић још није легао
ПРЕДСЕДНИК Демократске народне партије Милан Кнежевић је на друштвеној мрежи X грађанима Црне Горе честитао Нову годину на себи својствен начин.

Фото Н. Параушић
- Свима вама који ништа нисте пили, желим да што пре будете пијани. А вама који сте већ пијани, желим да се што пре отрезните. Сутра више ништа неће бити исто, иако ће све остати по старом. П.С. Срећна Нова година, и не претерујте с руском салатом, Катнић још није легао - написао је Кнежевић.
БОНУС ВИДЕО:

"ПОЈЕДОХ СЕ ЖИВ, ИЗЛУДЕ МЕ ТО" Вучић о отварању ауто-пута до Пожеге: То су већ фолирања и глупирања, крајњи рок до понедељка
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић говорио је из Чачка о отварању ауто-пута до Пожеге.
03. 07. 2025. у 11:49

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи
ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.
01. 07. 2025. у 11:45

ТО ЈЕ ГЛАВНИ ИЗВОР ПРИХОДА: Ево чега Тони није хтео да се одрекне након развода од Драгане
ДРАГАНА је остала власница телевизије и дворца у Бечу.
03. 07. 2025. у 08:04
Коментари (2)