ЈАКОВ НЕ СЛАВИ СРПСКУ: Председник Црне Горе шокирао Србе у овој држави
ПРЕДСЕДНИК Црне Горе Јаков Милатовић шокирао је Србе у овој држави изјавом да неће ићи 9. јануара на прославу Дана Републике Српске, упркос упућеном позиву.
Служба за информисање председника ЦГ
- Знате мој став који се тиче целовитости БиХ, то је наша државна политика, то је и мој став, казао је Милатовић и додао да што се тиче осталих државних званичника Црне Горе, свако ће својим деловањем показати одређене политичке ставове.
Он је поновио да се снажно залаже и верује у секуларну државу Црну Гору, где је јасно подељена државна и црквена власт.
Северина
ХРВАТСКА контроверзна поп звезда за најлуђу ноћ наступала је у которском Старом граду. Она је у једном тренутку запевала песму "Иванова корита" и окупљеном народу гласно поручила: "Не дајте Црну Гору"!
- То је мој став. То јесам ли ја верник или нисам верник је моје лично осећање - додао је Милатовић, и појаснио да на његове ставове ниједна верска организација нема апсолутни утицај. - Крштен сам у Митрополији црногорско-приморској Српске православне цркве. Мислим да Митрополија као део СПЦ у Црној Гори ужива велико поверење грађана и ја ту чињеницу поштујем.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (6)