КО ЈЕ БИВШИ ИНСПЕКТОР КОЈИ ЈЕ УБИО ПОРОДИЦУ ПА ПРЕСУДИО СЕБИ: Детаљи трагедије у Подгорици - Ћерка искочила кроз прозор да би се спасила
МАРКО Дробњак некадашњи инспектор Одсека за борбу против дроге и кријумчарења у Подгорици синоћ је након свађе пресудио својој супрузи В. Д. и њиховом сину М. Д., а потом извршио самоубиство.
Фото: Твитер Упрва полиције Црне Горе
Злочин се догодио пола сата иза поноћи у подгоричком насељу Толоши где ова породица има стан, а Дробњакова малолетна ћерка се спасила тако што је искочила кроз прозор.
О инспектору Дробњак који је синоћ починио језиви злочин, некада се писало у суперлативу, а био је чак и херој у новембру 2017. године па чак и награђиван од стране МУП Црне Горе.
Дробњак је тада, како су писали црногорски медији, на улици спречио лопова да опљачка суграђанку на улици.
- Дробњак је скочио на разбојника који га је том приликом избо ножем и нанео ми повреде у пределу натколенице и колена - писали су тада локални медији.
Тада су били и текстови у црногорским медијима да је Марко Дробњак награђен за овај свој подвиг. Такође, у кућној посети након повређивања били су му и тадашњи министар унутрашњих послова Црне Горе и директор Управе полиције Црне Горе.
Подсетимо, како су комшије испричале за медије, из њиховог стана се синоћ чула бука.
- Убрзо су се зачули у пуцњи. Испрва нисмо знали да се догодио злочин, иако је све наслућивало на то. Шокирани смо што је М. Д. то урадио, јадни они - каже комшија ова породице.
- Свађа је била жучна, и углавном су се чули гласови родитеља, а понекад и глас дечице. У једном тренутку је узео оружје и почео да убија своје укућане, а његова ћерка кад је видела како је отац убио мајку и брата у пиџами је наводно, искочила кроз прозор и на тај начин је успела да се спасе.
Како се даље наводи, она се повредила приликом скока, али је успела да побегне и позове помоћ.
- Јадно дете... Гледала је како јој отац убија мајку и брата. М. Д. је потом убио и себе - каже он.
БОНУС ВИДЕО: НИЈЕ СЕ ЈАВИО, ВЕЋ СУ УПУЦАНИ Причао сам с Арканом непосредно пред убиство, видео мртве пре полиције
(Курир)
Препоручујемо
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)