"ВОЈСКА ЦРНЕ ГОРЕ НИЈЕ НИ ЗА ЛОВ НА ЗЕЧЕВЕ": Милан Кнежевић поручио министру одбране Краповићу да "смањи доживљај"
ПРЕДСЕДНИК ДНП-а Милан Кнежевић је рекао да би Црна Гора могла бити легитимна мета Русије у случају ескалације рата у Украјини, а министру одбране Драгану Краповићу поручује да ”смањи доживљај”.
Фото: Министарство
Он је на ТВ Прва рекао да не би био срећан да дође до тог геополитичког сукоба.
- Ја ћу се залагати да наши војници не иду ни на какав фронт који би резултирао њиховом смрћу или стварањем Црне Горе као неке геополитичке мете Русије или било кога другога -рекао је Кнежевић.
Он је додао да су Краповићеве изјаве "ратнохушачке и антируске".
- Апелујем и на нашег министра одбране, јер је имао последњих дана ове неке ратнохушкачке и антируске, да мало смањи доживљај. Јер с тим нашим војницима, кажем вам, не можемо да идемо ни у лов на зечеве - поручио је председник ДНП.
Препоручујемо
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
ДА ЛИ ЈЕ ТРАМП ЗАСПАО УСРЕД САСТАНКА? "Не! Погледајте, било је прилично досадно!" (ВИДЕО)
ДА ЛИ је заспао или му је само било досадно? За америчког председника Доналда Трампа, све је у оку посматрача, каже он.
30. 01. 2026. у 10:24
Коментари (0)