ДОЈАВА О БОМБИ У ВИШЕМ СУДУ У ПОДГОРИЦИ: Полиција на лицу места (ВИДЕО)
11. 03. 2024. у 08:37
ДОЈАВА о бомби данас у 7.55 поново је стигла на мејл Вишег суда у Подгорици, потврђено је "Новостима".
Најновије из рубрике

РЕВНОСНИ ДУХОВНИК СА ЧИЧИНИМ ОДЛИЧЈЕМ: Никшићки протојереј ставрофор, Драган Крушић, недавно је постао добитник значајног признања
НИКШИЋКИ протојереј ставрофор Драган Крушић, потомак гласовитог српског патриоте Благоја Мићкова Крушића из Приградине у Бањанима, комите из одреда чувеног војводе Воја Танкосића, припадника Гвозденог пука који је војевао код Цера, Дрине, Колубаре, Космаја, Призрена, Пишкопеје до Солунског фронта и Кајмакчалана, недавно је одликован Златним орденом првог степена "Драгољуб Дража Михаиловић", за одбрану Српства и Равногорства.
26. 05. 2025. у 06:15В.К.

СЕЋАЊЕ УЗ ДАРИВАЊЕ КРВИ: Деведесет јединица крви за сећање на Милутина Лековића
У мeморијалној акцији даривања крви Милутин Лековић Лека коју организује херцегновски Клуб добровољних давалаца крви и Независни синдикат полиције Црне Горе у Болници Мељине прикупљено је 90 јединица крви.
25. 05. 2025. у 09:59

НЕЗАДОВОЉНИ ЦЕНОМ КИРИЈЕ: Више од 30.000 подстанара позвало грађане на скуп 29. маја испред скупштине
УДРУЖЕЊЕ подстанара Црне Горе позвало је све грађане, а посебно подстанарске породице, младе људе, студенте, раднике, незапослене и пензионере да 29. маја, на дан заседања Скупштине Црне Горе, у 11 сати, изађу испред зграде Скупштине и јасно и гласно пошаљу поруку - доста је политичког злостављања и системске неправде. Више од 30.000 породица у Црној Гори, који живе као подстанари, жели да се чује и њихов глас.
25. 05. 2025. у 06:30В.К.

ЗОГОВИЋ: Дављење матуранта у Митровици је кукавички и криминалан чин- окупација неће трајати довека
Потпредсједник Владе Црне Горе Милун Зоговић оштро је реаговао на снимке и свједочења који су протеклих дана узнемирили јавност, а тичу се инцидента у Косовској Митровици, гдје су припадници косовских специјалних снага наводно брутално физички злостављали српског матуранта током школског славља.
24. 05. 2025. у 10:57

КОМИТЕ МОГУ ДА СЕЈУ УСТАШЛУК? Изостала реакција државе на оргијање у Граховцу, а осушује се "величање војводе"
ЗАНЕМЕЛА је Црна Гора на усташко оргијање у ресторану одбеглог полицајца Љуба Миловића у Граховцу где се Дан независност славио уз песме окорелих хрватских националиста Марка Перковића Томпсона и Мирослава Шкора.
24. 05. 2025. у 07:00В.К.
Коментари (0)