ХУМАНОСТ НА ДЕЛУ У БЕРАНАМА: Спасао пса из набујалог Лима

Милутин СЕКУЛОВИЋ

21. 03. 2024. у 12:14

МЛАДИЋ из насеља Талум у Беранама Садо Аговић, ризикујући здравље и живот, спасао је пса који је из набујалог Лима успео да се извуче заустављајући се на стопи моста којим води магистрала.

ХУМАНОСТ НА ДЕЛУ У БЕРАНАМА: Спасао пса из набујалог Лима

Фото: Принтскрин

Садо је, не оклевајући, ушао у таласе Лима, а његов храбри и хумани чин забележен је на видео-снимку који кружи друштвеним мрежама.

Садо је 21. јула прошле године први прискочио у помоћ када се код моста код хотела Беране удавила једна девојчица РЕ популације, спасавајући њене родитеље.

Притом је из дубине од око четири метра извадио беживотно тело несрећне девојчице...

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПОКОЉ РУСА КОД ПОКРОВСКА, ОБЈАВЉЕНИ СНИМЦИ: Кренули у напад под окриљем магле, погинуло око 90 војника (ВИДЕО)

ПОКОЉ РУСА КОД ПОКРОВСКА, ОБЈАВЉЕНИ СНИМЦИ: Кренули у напад под окриљем магле, погинуло око 90 војника (ВИДЕО)

УКРАЈИНСКЕ снаге одбиле су велике руске нападе у једном дану у правцу Покровска, у Доњецкој области, усмртивши око 90 руских војника, јавља Кијев пост.

01. 02. 2026. у 16:56

Коментари (0)

КО ЈЕ АЛКАРАЗОВ ОТАЦ? Прекинуо све због пара! Карлосе, хоћеш да купиш кола? Прво питај тату