МАЈА ОСВЕТЛАЛА ОБРАЗ: Милан Кнежевић о одлуци представнице Црне Горе у СЕ да гласа против препоруке за позив тзв. Косову
ЛИДЕР ДНП Милан Кнежевић огласио се поводом гласања представнице Црне Горе Маје Вукићевић у Политичком комитету Парламентарне скупштине Савета Европе, која је гласала против позивања такозваног Косова у чланство Савета Европе.

ДНП
- Могла је данас да добије “температуру”, “тетки да однесе лек”, истргује неку високу функцију, али је иза свог става сакрила туђе срамоте и калкулације и осветлала оно мало образа по коме се још у свету казујемо. И сутра кад наставе са Твитера, Фејсбука, Инстаграма, да митраљирају на Мајин осмех, неће ми бити криво, јер они чине што знају, али свима онима што су ћутали ових дана кад је требало да говоре, поручујем да наставе да ћуте, јер после овог више ништа не треба ни да кажу - казао је Кнежевић.

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)