ХАПШЕЊЕ У БЕРАНАМА: Користио децу за порнографију

Милутин СЕКУЛОВИЋ

18. 04. 2024. у 15:44

ПОЛИЦИЈА је у Беранама идентификовала и кривично процесуирала Д Р. (42) осумњиченог за искоришћавање деце за порнографију.

ХАПШЕЊЕ У БЕРАНАМА: Користио децу за порнографију

Фото: М. С.

Д.Р. се сумњичи да је прибављао и поседовао порнографске слике и аудиовизуелни садржај дечје порнографије и чинио их доступним другим лицима.

Полиција је извршила претрес стана и других просторија које користи Д. Р. и том приликом пронађена су и одузета му два мобилна телефона.

Са прикупљеним подацима и обавештењима упознат је надлежни државни тужилац у Основном државном тужилаштву у Беранама, по чијем је налогу Д.Р. лишен слободе, саопштила је Управа полиције Црне Горе.
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)

ЈЕЗИВО! Две чувене лепотице ГОРЕЛЕ у запаљеним колима и нису могле да изађу! Ево како су сада (ФОТО)