ПРЕТИО ИЗ - ЗАТВОРА: Ново хапшење у Бијелом Пољу због насиља у породици
У БИЈЕЛОМ ПОЉУ ново хапшење због кривичног дела насиље у породици.

М. Секуловић
Полиција је Основном државном тужилаштву у Бијелом Пољу поднела кривичну пријаву против А.С. због основане сумње да је извршио два кривична дела насиље у породици или у породичној заједници.
Осумњичени А.С. је 14 и 15. априла ове године, из просторија УИКС-а у Бијелом Пољу, где се налазио због издржавања казне, са више телефонских бројева, вибер и СМС порукама претио бившој ванбрачној супрузи И.Л. Њену мајку М.Л. позивао је са више телефонских бројева, претећи јој.
Осумњичени А.С. је по изласку из УИКС-а након издржане казне, лишен слободе саопштила је Управа полиције Црне Горе.
Државни тужилац је, након саслушања осумњиченог, донео решење којим му је одређено задржавање у трајању до 72 сата.

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)