ТРАГЕДИЈА: Млади Црногорац погинуо у Њујорку, породица сломљена од бола

Дејана Калинић
Дејана Калинић

09. 06. 2024. у 10:27

МИЛОШ Вујовић (28) погинуо је 7. јуна у Њујорку, а његова породица нема довољно новца како би његово тело било пренето у родну Подгорицу и тамо сахрањено.

ТРАГЕДИЈА: Млади Црногорац погинуо у Њујорку, породица сломљена од бола

Фото: Принтскрин

Хумани људи зато су се окупили преко друштвених мрежа и помогли породици која је покренула акцију прикупљања новца.

Милошева сестра замолила је за помоћ на Фејсбуку како би њен брат стигао кући.

- Један млади живот је прекинут у свом цвету, поткресана су му крила и осујећена борба и остварење планова за будућност која је била пред њим. Његово ведро и насмејано лице ће заувек остати у сећањима и неутешним срцима његових ближњих. Милош је дошао у Америку са пуно идеја и ентузијазма да помогне својој породици. У тој мукотрпној борби за испуњење својих планова нажалост трагично је изгубио живот. Породица Вујовић би желела да Милошево тело буде сахрањено у његовом родном граду - Подгорици.

Погребни трошкови транспорта из Америке за Црну Гору су превелики за њих, и зато се овим путем обраћамо свим људима добре воље који својим прилозима могу да помогну породици. Унапред вам се захваљује Породица Вујовић - наведено је на сајту Го фунд ме, преко ког се прикупља новац.

Породици је било потребно 20.000 долара, а та цифра је премашена у року од 12 сати. Људи и даље уплаћују новац како би породици помогли око трошкова преноса.

(Телеграф)

БОНУС ВИДЕО

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо

Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо

УКРАЈИНСКО руководство, након више од годину дана напора да одржи стабилне односе са администрацијом председника САД Доналда Трампа, јавно је признало крах досадашњег партнерства.

20. 04. 2026. у 20:41

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: Закон је јасан, то је обавеза

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"

БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.

20. 04. 2026. у 20:04

Потврђена идиоткиња! Рус извређао Мелонијеву, Италија упутила протест: Фашистички олош, издала бираче

"Потврђена идиоткиња!" Рус извређао Мелонијеву, Италија упутила протест: "Фашистички олош, издала бираче"

ИТАЛИЈА је упутила оштар протест Русији након увредљивих изјава руског ТВ водитеља на рачун премијерке Ђорђе Мелони, док јој је председник државе пружио подршку и осудио скандалозне коментаре.

22. 04. 2026. у 08:44

Коментари (0)

Најзгоднија преваранткиња 21. века донела шок-одлуку! Свет је затечен, после најновијег скандала је нестала, а сада...