ХАПШЕЊЕ У ПОДГОРИЦИ: Отео малолетницима новац, па им претио

Милутин СЕКУЛОВИЋ

13. 06. 2024. у 15:26

ПОЛИЦИЈА је у Подгорици пронашла и лишила слободе Е. Р. (26) због сумње да је извршио кривично дело разбојништво на штету два малолетна лица из Подгорице. 

ХАПШЕЊЕ У ПОДГОРИЦИ: Отео малолетницима новац, па им претио

И.Д.С.

- Он им је пришао док су пролазили кроз парк и уз претње их хватао за гардеробу и тражио новац, који су му они дали, након чега се упутио у непознатом правцу.

Пар дана касније, Е. Р. је на излазу из парка, у истом делу града, поново зауставио ова два лица којима је упутио претње по живот и тело. Именовани ће бити приведен Основном државном тужилаштву у Подгорици на даљу надлежност, кажу из полиције.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СКАНДАЛ У СКОПЉУ ДОК ЗЕМЉА ПЛАЧЕ ЗА 60 МРТВИХ: Срамота и бесчашће, ово нисам дозволио, нити ћу икада дозволити (ВИДЕО)

СКАНДАЛ У СКОПЉУ ДОК ЗЕМЉА ПЛАЧЕ ЗА 60 МРТВИХ: "Срамота и бесчашће, ово нисам дозволио, нити ћу икада дозволити" (ВИДЕО)

ДИРЕКТОР Спортског центра „Борис Трајковски“ у Скопљу објавио је снимак испред сале, где је, према његовим речима, одржан дрифт догађај са 300 возила, иако је организатор пријавио да је у питању снимање спота. Том приликом, дошло је до десетак судара и причињена је штета.

17. 03. 2025. у 07:57

РОДИТЕЉИ ПОГИНУЛЕ ДЕЦЕ ФОРМИРАЛИ ЖИВИ ШТИТ: Не дозвољавају да се тела однесу на обдукцију

РОДИТЕЉИ ПОГИНУЛЕ ДЕЦЕ ФОРМИРАЛИ ЖИВИ ШТИТ: Не дозвољавају да се тела однесу на обдукцију

РОДИТЕЉИ који су у пожару изгубили своју децу у дискотеци "Пулс" у Кочанима не дозвољавају да се тела настрадалих однесу на додатну обдукцију у Скопље, тражећи да им се одмах предају како би припремили сахране, јавља Плусинфо.

16. 03. 2025. у 19:40

Коментари (0)

СТИГАО НОВИ ЈУСЕИН БОЛТ! Има 17 година и управо је запањио цео свет како трчи (ВИДЕО)