ПРЕТРЕСИ У ТУЗИМА КОД ПОДГОРИЦЕ: Пронађене две пушке, пиштољ, муниција

Милутин СЕКУЛОВИЋ

27. 06. 2024. у 22:35

ПОЛИЦИЈА је током дана претресла три локације у Тузима и приликом претреса објеката и других просторија, као и прегледа земљишта које користи А.Х., пронађене су две аутоматске пушке и 788 комада пушчане муниције, као и пет оквира од аутоматске пушке, закопане у земљи у дворишту куће.

ПРЕТРЕСИ У ТУЗИМА КОД ПОДГОРИЦЕ: Пронађене две пушке, пиштољ, муниција

Фото: Твитер Упрва полиције Црне Горе

Тужилац у Основном државном тужилаштву у Подгорици је наложио вештачења, након чега ће се изјаснити о евентуалној квалификацији кривичног јела и даљем поступању у овом предмету.

Такође, претресима на две преостале локације пронађен је пиштољ марке „Берета'' са истеклим оружним листом, 35 комада припадајуће пиштољске муниције, као и ловачка пушка без важеће дозволе, сходно чему ће против два лица бити покренути одговарајући поступци, кажу из полиције.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.

31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (0)

НОВА ГЕНЕРАЦИЈА ПАРТИЗАНА ВРАЋА ВЕРУ НАВИЈАЧИМА: Млади јунаци парног ваљка дочекују уздрмане Крагујевчане