КАШЋЕЛАН ОПТУЖЕН ЗА ТРОСТРУКО УБИСТВО: Сарадник одбеглог кавчанина Радоја Звицера поново ухапшен - на изласку из затвора
СЛОБОДАН Кашћелан, један од вођа и блиских сарадника одбеглог кавчанина Радоја Звицера, поново је ухапшен на вратима затвора, а лисице су му стављене на руке због троструког убиства!

Фото: Архива
Кашћелан је јуче ухапшен на капији спушког затвора, који је требало да напусти јер је протекао законски рок за доношење првостепене пресуде у предмету због убиства Подгоричанина Николе Станишића, у августу 2020. године.
Том Которанину на терет се ставља да је део криминалне организације одговорне за убиства шкаљарца Дамира Хоџића, и његовог зета Адиса Спахића који није имао криминални досије, као и за отмицу, а потом и ликвидацију једног од вођа барске ћелије злочиначког шкаљарског клана Мила Радуловића званог Капетан.
За троструко убиство тужилаштво терети Кашћелана, Радоја Звицера и 29 чланова њихове криминалне организације.
Тужиоци тврде да су чланови те криминалне организације и Милан Вујотић, Ненад Нено Калуђеровић, Вељко Беливук, Марко Миљковић, Стеван Краљевић, Владимир Вучковић, Ратко Живковић, Небојша Јанковић, Дарко Прелевић, Дарко Перовић, Марко Килибарда, Александар Пауновић, Милан Кнежевић, Александар Драгићевић, Зоран Кажић, Александар Љумовић, Радоје Живковић, Драган Кнежевић, Благоје Гашић, Дејан Гашић, Никша Перовић, Милош Радоњић, Петар Ђуровић, Раде Гаровић, Мерсудин Чалаковић, Никола Спасојевић, Радован Мујовић, Борко Бешовић и Бојан Бешовић.
Потврђена одлука да Кашћелан остане у Истражном затвору
Иначе, Слободан Кашћелан саслушан је јутрос код судије за истрагу Вишег суда у Подгорици, који је потврдио одлуку да Которанин остане у Истражном затвору.
(Вијести)
Препоручујемо

ШАРИЋ ТРАЖИО МИЛИОН ОД ЛАЗОВИЋА: Мафија помагала изборе и референдум у Црној Гори
31. 05. 2024. у 07:00

"ТО ЛИЦЕ, ТЕ УСНЕ..." Трамп поново изазвао пажњу коментаром о својој портпаролки Каролин Левит (28)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поново је доспео у жижу јавности због необичног коментара о изгледу портпаролке Беле куће Каролин Левит.
14. 10. 2025. у 14:48

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06

УШАО У РАКУ ПОСЛЕ СПУШТАЊА КОВЧЕГА: Син се опростио од Халида Бешлића (ФОТО)
ОПРОШТАЈ у Сарајеву од легенде народне музике, певача Халида Бешлића.
13. 10. 2025. у 15:50
Коментари (0)