САУЧЕШЋЕ ПОРОДИЦИ УБИЈЕНИХ: Поводом свирепог злочина у Соколццу код Томашева, огласио се председник Скупштине Црне Горе Андрија Мандић
ПОРОДИЦИ убијених брата и сестре Јована и Миленке Маџгаљ желим да изразим искрено саучешће у овом болном тренутку, уз снажно уверење да ће злочинац што пре бити ухваћен и изведен пред лице правде.
![САУЧЕШЋЕ ПОРОДИЦИ УБИЈЕНИХ: Поводом свирепог злочина у Соколццу код Томашева, огласио се председник Скупштине Црне Горе Андрија Мандић САУЧЕШЋЕ ПОРОДИЦИ УБИЈЕНИХ: Поводом свирепог злочина у Соколццу код Томашева, огласио се председник Скупштине Црне Горе Андрија Мандић](/data/images/2024-03-03/458570_podgorica-andrija-mandic-foto-nova-srpska-demokratija_fmob.jpg)
В.К.
Ово је део поруке саучешћа породици Маџгаљ коју је након свирепог злочина у засеоку Соколац код Томашева у општини Бијело Поље упутио председник Скупштине Црне Горе и лидер Нове српске демократије Андрија Мандић.
![АМЕРИКАНЦИ ОТВОРИЛИ КИНЕСКИ БАЛОН КОЈИ СУ ОБОРИЛИ: Остали шокирани оним што се налази у њему - Могли су нас шпијунирати! АМЕРИКАНЦИ ОТВОРИЛИ КИНЕСКИ БАЛОН КОЈИ СУ ОБОРИЛИ: Остали шокирани оним што се налази у њему - Могли су нас шпијунирати!](/data/images/2025-02-11/571809_profimedia-0758018135_kf.jpg?time=1739277204)
АМЕРИКАНЦИ ОТВОРИЛИ КИНЕСКИ БАЛОН КОЈИ СУ ОБОРИЛИ: Остали шокирани оним што се налази у њему - "Могли су нас шпијунирати!"
КИНЕСКИ шпијунски балон који је 2023. године прелетео Сједињене Државе био је опремљен америчком технологијом која је могла омогућити шпијунирање Американаца, према изворима који су директно упознати са техничком анализом коју је спровела америчка војска.
11. 02. 2025. у 13:30
![ГРАЂАНИ У ПАНИЦИ: Море у Турској се повукло више од 300 метара (ФОТО) ГРАЂАНИ У ПАНИЦИ: Море у Турској се повукло више од 300 метара (ФОТО)](/data/images/2025-02-11/571829_profimedia-0962212937_kf.jpg?time=1739280031)
ГРАЂАНИ У ПАНИЦИ: Море у Турској се повукло више од 300 метара (ФОТО)
НАКОН серије потреса на Санторинију, море у Измиру и многим другим местима дуж егејске обале повукло се више од 200 метара, објавили су турски медији.
11. 02. 2025. у 14:15
![3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: Томпсон - то није будала! Наши хероји су давно починили масакр, а чији смо ми? 3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: Томпсон - то није будала! Наши хероји су давно починили масакр, а чији смо ми?](/data/images/2025-02-11/571873_vedrana-rudan-zoran-milanovic-marko-perkovic-tompson-foto-yt-printscreen-profimedia-ata-images-2_kf.jpg?time=1739290351)
3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: "Томпсон - то није будала! Наши 'хероји' су давно починили масакр, а чији смо ми?"
"ЧИЈИ смо ми? Питајте Загребачку банку, Привредну банку, питајте Хрватску народну банку... Питајте све оне који нам се свакодневно церекају са свих портала и реците, имате Хрватску."
11. 02. 2025. у 17:12
Коментари (0)