ОСТАНИТЕ У ДОМОВИМА, НЕ ДОЗВОЛИТЕ УЛАЗАК НЕПОЗНАТИМА: Апел полиције мештанима села Томашева и Бијелог Поља
26. 10. 2024. у 17:40
УПРАВА полиције потражује Алију Балијагића који се може довести у везу са извршењем двоструког убиства синоћ у засеоку Соколац у близини Томашева у Бијелом Пољу, саопштено је из црногорске полиције.
Најновије из рубрике
МАНДИЋУ СТИГЛА БРУТАЛНА ПОРУКА: Оканите се маркетиншког србовања
ЧЛАН Председништва Демократске народне партије (ДНП) Милана Кнежевића и председник Општинског одбора те странке у Никшићу, Зоран Чолаковић, саопштио је да борба за српски језик у Црној Гори није сезонска тема, већ животна борба исписана судбинама 27 никшићких професора који су 2004. године остали без посла бранећи свој идентитет.
09. 07. 2026. у 10:26
„ВЕЛЕИЗДАЈА СЕ ПОТВРДИЛА“ Кнежевић жестоко после гласања о уставним променама
ПРЕДСЕДНИК Демократске народне партије Милан Кнежевић оценио је да је гласање о предложеним уставним променама потврдило наводе ДНП-а да су значајни делови парламентарне већине успоставили политичку сарадњу са Демократском партијом социјалиста Мила Ђукановића и Европским савезом.
09. 07. 2026. у 09:52
ОВЕРА ЛАЖИ О ГЕНОЦИДУ У СРЕБРЕНИЦИ НОЖ У ЛЕЂА СРБИЈИ: Црна Гора спрема иницијативу за редовно обележавање 11. јула
НОВИ потез власти у Црној Гори уперен против сопствених грађана који се осећају Србима и Србије.
09. 07. 2026. у 07:00
СРБИ ЛОШЕ СХВАЋЕНИ: Председник Скупштине Црне Горе и лидер НСД Андрија Мандић изазвао дебате политичким слоганом
ПОЛИТИЧКИ слоган „нови српски одговор за нова времена“ који је ових дана током преговора око уставних промена афирмисао председник Скупштине Црне Горе и лидер Нове српске демократије Андрија Мандић – одговор је на актуелна политичка дешавања.
08. 07. 2026. у 22:07
КОТОР ИМА ПРЕДНОСТ: Заштита светске баштине изнад интереса инвеститора
Пет жалби које су се односиле на одбијање захтева за издавање грађевинских дозвола на подручју природног и културно-историјског подручја Котора које се налази на Листи светске баштине УНЕСКО-а одбио је Уставни суд Црне Горе.
08. 07. 2026. у 14:47
Коментари (0)