У ЦЕНТРУ КОЛАШИНА ТЕШКО ПОВРЕЂЕН ЧОВЕК:Завршио у КЦ Црне Горе, откривен починилац

Милутин СЕКУЛОВИЋ

03. 11. 2024. у 14:48

ЗБОГ тешких телесних повреда које је задобио у центру Колашина, мештанин У.Ш. из Колашина након интервенције екипе Хитне помоћи, транспортован је у Клинички центар Црне Горе на одељење неурохирургије.

У ЦЕНТРУ КОЛАШИНА ТЕШКО ПОВРЕЂЕН ЧОВЕК:Завршио у КЦ Црне Горе, откривен починилац

Фото КЦЦГ

Како је саопштено из Основног државниг тужилаштва, у сарадњи са Одељењем безбедности Колашин, предузете су интензивне радње и мере како би се утврдиле околности под којим је дошло до повређивања У.Ш.
-Тако је идентификован осумњичени Л.В. за кога постоји основана сумња да је извршио кривично дело тешка телесна повреда, саопштено је из ОДТ Колашин.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: Томпсон - то није будала! Наши хероји су давно починили масакр, а чији смо ми?

3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: "Томпсон - то није будала! Наши 'хероји' су давно починили масакр, а чији смо ми?"

"ЧИЈИ смо ми? Питајте Загребачку банку, Привредну банку, питајте Хрватску народну банку... Питајте све оне који нам се свакодневно церекају са свих портала и реците, имате Хрватску."

11. 02. 2025. у 17:12

Коментари (0)

СИГУРНА ШТЕДЊА У АИК БАНЦИ: Сигурно, брзо и једноставно орочење и пренос девизне штедње