ПОЗНАТО ШТА ЈЕ УБИЦА ИМАО ОБУЧЕНО: Шарановић открио мотив масакра на Цетињу
МИНИСТАР полиције Црне Горе Данило Шарановић рекао је на конференцији за медије након ужасног масакра на Цетињу да је више лица на територији општине Цетиње убијено.

принтскрин/скупштина ЦГ
- Одмах након тога су се на лице место упутили директор полиције и све расположиве снаге. Ради се о ситуационом догађају и да је вероватно у питању неразјашњени односа,односно не ради се о обрачуну криминалних група - рекао је министар.
Мартиновић је лишио живота и неколико чланова своје породице, додао је министар.
- Полиција је сузила простор око ког се налази осумњичени. Он је опасан јер је наоружан. Полиција чини све да се он лиши слободе - додао је министар.
И даље се трага за Цетињанином Ацом Мартиновићем.
Осумњињени је на себи имао тамну одећу и црну јакну у тренутку бекства, наводи полиција
Он је злочин почео у кафани "Велестово", надомак Спортског центра.
У Клинички центар примљене су четири особе за које се верује да је ранио осумњичени Мартиновић.
Две особе су оперисане, док су за две особе операције у току.
- У овом тренутку не можемо да баратамо информацијама које не можемо да потврдимо - навео је Шарановић.
Препоручујемо

МАСОВНИ УБИЦА СА ЦЕТИЊА НИЈЕ ЛОЦИРАН: Мартиновић ипак није у хали Обода, потрага се наставља
01. 01. 2025. у 21:14 >> 21:44

"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Више од 100 полицајаца из Подгорице кренуло на Цетиње где се догодио језиви масакр
01. 01. 2025. у 21:16 >> 21:17

БЕГУНАЦ ИЗ ЗАТВОРА УХВАЋЕН ПОСЛЕ 40 ГОДИНА: Одала га једна информација (ФОТО)
МУШКАРАЦ који је побегао из затвора у Порторику пре скоро 40 година ухапшен је у Флориди, саопштила је полиција округа Ли.
09. 03. 2025. у 16:04

ВУЧИЋ ОТКРИО ВЕЗЕ УСАИД-А И ЦРТЕ: Организација "Да смрадови оду" добијала 190.000 евра, биће још много изненађења наредних дана
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обишао је у Ковину завршне радове на градском купалишту ''Шљункара'' и том приликом открио да је организација УСАИД плаћала 190 хиљада евра преко ЦРТЕ организацији која се зове "Да смрадови оду".
09. 03. 2025. у 11:56 >> 13:15

ИЗАШАО СЕВЕРИНИН "ФИЛМ", АРСЕН ПОСЛАО ШКАКЉИВУ ПОНУДУ: "Колегинице, чуо сам да имате неки филм... Могу ја музику да вам урадим?"
ПЕВАЧИЦА Северина Вучковић је током каријере прошла кроз многе успоне и падове, а и данас се препричава њена анегдота са легендарним кантаутором Арсеном Дедићем.
09. 03. 2025. у 18:32
Коментари (0)