БРАЋА БЛИЗАНЦИ СТРАДАЛИ У КРВАВОМ ПИРУ НА ЦЕТИЊУ: Међу жртвама масовног убице браћа Милош и Марко и његова супруга Марија (ФОТО)

01. 01. 2025. у 22:10

МАСОВНИ убица Ацо Мартиновић је у крвавом пиру на Цетињу, у којем има више од 11 жртава, поред осталих убио и браћу близанце Милоша и Марка и његову супругу Марију.

БРАЋА БЛИЗАНЦИ СТРАДАЛИ У КРВАВОМ ПИРУ НА ЦЕТИЊУ: Међу жртвама масовног убице браћа Милош и Марко и његова супруга Марија (ФОТО)

Фото: Фејсбук

Милош Мартиновић, његов брат близанац Марко и снаја Марија убијени су вечерас у масакру у кафани на Цетињу који је починио Ацо Мартиновић (45), за којим полиција трага.

Ацо Мартиновић (45) са Цетиња осумњичен је да је вечерас у кафани у том граду убио најмање 11 особа, међу којима су његови рођаци и двоје деце.

Ацо Мартиновић је у кафани убио четири мушкарца, а након тога побегао.

Foto: Društvene mreže

 

Недуго после масовног убиства на Цетињу, јављено је да је у насељу Богданов крај убио двоје деце и ранио једну женску особу. Незваничне информације говоре је осумњичени Ацо Мартиновић (45) са Цетиња.

Како сазнаје Портал РТЦГ, Мартиновић је од раније био у сукобу са Д.К. са којим се срео у кафани. Мартиновић потом иде по пиштољ кући, враћа се у кафану и убија и рањава неколико особа, међу којима су наводно и његови родитељи. Након тога, иде даље ка месту Хумци, где убија децу власника кафане и једну женску особу.

Ацо Мартиновић по садашњим сазнањима није везан за неку организовану криминалну групу, али је познат одраније као особа афектног понашања и хапшен је због недозвољеног држања оружја, преноси РТЦГ.

Foto: Društvene mreže

 

Подсетимо, најмање седам особа, од којих двоје деце, убијено је у масовном убиству које се данас у поподневним сатима десило у кафани у центру Цетиња, када је убица Ацо Мариновић, лишио живота четири мушкарца, ранио двојицу и након тога побегао са лица места.

(РТЦГ)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ! Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)

"РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ!" Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)

ВЕЛИКИ политички заокрет у Мађарској најавио је лидер опозиционе Тисе Петар Мађар, који је после изборне победе поручио да земљу чека обнова пуног учешћа у Европској унији и НАТО, миран пренос власти и озбиљно преуређење државног врха.

13. 04. 2026. у 07:27

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

БРИСЕЛ ОДМАХ КРЕНУО СА УЦЕНАМА: Мађару стигло 27 задатака од ЕУ