ЗАТВАРАЊЕ ОПЕРАЦИОНОГ БЛОКА: У болници у Рисну адаптирају блок за стерилизацију
Oд суботе, 8. фебруара, биће у потпуности обустављен рад Операционог блока, у Специјалној болници за ортопедију, неурохирургију и неурологију „Васо Ћуковић“ Рисан. Разлог је адаптације Блока за стерилизацију, уклањање старог и уградња новог стерилизатора.
Завршетак радова и наставак рада Операционог блока предвиђен је за три седмице, обавестили су из ове здравствене установе.
У међувремену, све пацијенте, којима је неопходан оперативни третман, упућиваће, како је наведено у саопштењу, у регионалне здравствене установе које имају ортопедију и Клинички центар Црне Горе.
Нови стерилизатор, вредан 276 хиљада евра обезбеђен је из капиталног буџета Фонда здравства Црне Горе.
ПУТИН: Ситуација у Курској области веома тешка
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин је током састанка са вршиоцем дужности гувернера Курске области Александром Хиштајном изјавио да је ситуација у региону веома тешка.
05. 02. 2025. у 17:31
БРИТАНСКИ ЕКСПЕРТ: Имамо посла са дилетантом – Зеленски не може да поднесе да је крај
ШЕФ украјинског режима Владимир Зеленски подсвесно не може да прихвати тему повлачења украјинских снага у зони борбених дејстава, изјавио је британски војни аналитичар Александар Меркурис
30. 01. 2025. у 07:58
(УЗНЕМИРУЈУЋ СНИМАК) Дечак (15) хтео да опљачка пензионера (70) - овај га убио пиштољем, па докрајчио још једним метком
ДОК је покушавао да отвори врата аутомобила, старац је извадио револвер и упуцао младића из близине, а потом га је "оверио".
03. 02. 2025. у 16:43
Коментари (0)