СЕКСУАЛНО УЗНЕМИРАВАО МАЛОЛЕТНИЦУ: Кривична пријава против тренера у Беранама
ПОЛИЦИЈА је поднела државној тужитељки у Основном државном тужилаштву у Беранама кривичну пријаву против Б.К. (49) из Берана, због сумње да је починио сексуално узнемиравање.
Фото: Shutterstock/Илустрација
-Сумња се да је Б.К. кривично дело починио на начин што је, као тренер у једном спортском клубу, малолетној женској особи старој 15 година, која је члан тог клуба, у вербалној и невербаној комуникацији упућивао поруке непримерене садржине, што је повредило девојчицино достојанство. Полицијски службеници Одељења безбедности Беране су кривично дело открили сходно оперативним сазнањима до којих су дошли, на основу којих су спровели криминалистичку обраду, узели изјаве од од Б.К. и оштећене дјевојчице и прикупили релеватне чињенице, а о чему су обавестили надлежну тужитељку која је квалификовала кривично дело и наложила да се кривична пријава против Б.К. поднесе у редовном поступку, саопштила је управа полиције Црне Горе, поводом овог догађаја.
Препоручујемо
ЕВРОПЉАНЕ РАЗБЕСНЕЛА ЈЕДНА ТАЧКА ТРАМПОВОГ ПЛАНА: "То је скандалозно"
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп убацио је „клин у точак“ једних од најосетљивијих преговора који се тренутно воде у Европи, потенцијално угрожавајући напоре да се Украјини обезбеди финансирање за наставак одбране од Русије, пише Политико.
22. 11. 2025. у 07:54
НАЈВЕЋА СИЛА ЕВРОПЕ РЕАГОВАЛА НА ТРАМПОВ ПЛАН: "У принципу подржавамо"
НЕМАЧКА влада саопштила је да "у принципу" подржава план Сједињених Америчких Држава за окончање рата у Украјини, али да остаје посвећена заштити украјинског суверенитета и обезбеђивању безбедносних гаранција за земљу.
21. 11. 2025. у 12:37
РУСКЕ ВОЈНИКЕ ОД СМРТИ СПАСИЛА - СВИЊА: Погледајте драматичан снимак са украјинског ратишта (ВИДЕО)
ДВА руска војника су спасена од дизања у ваздух након што је свиња стала на противпешадијску мину коју су оставиле украјинске трупе у повлачењу.
21. 11. 2025. у 20:45
Коментари (0)