У БИЈЕЛОМ ПОЉУ УХАПШЕН ДРЖАВЉАНИН СРБИЈЕ: Прогањао малолетницу, претио јој и уцењивао фотографијама

Милутин СЕКУЛОВИЋ

15. 05. 2025. у 09:15

ЗБОГ сумње да је извршио кривично дело прогањање малолетнице из Бијелог Поља, у овом граду је ухапшен Д.С. (22) из Александровца.

У БИЈЕЛОМ ПОЉУ УХАПШЕН ДРЖАВЉАНИН СРБИЈЕ: Прогањао малолетницу, претио јој и уцењивао фотографијама

И.Д.С.

- Предузимајући мере и радње на заштити интегритета и личне сигурности особе која је поднела пријаву, службеници Регионалног центра безбедности „Север“ – Одељења безбедности Бијело Поље лишили су слободе држављанина Србије Д. С.

Он је хапшен  због сумње да је малолетницу коју је упознао путем друштвених мрежа и са којом је у претходном периоду остваривао комуникацију, дуже времена прогањао упућујући јој увреде и претње путем друштвених мрежа, као и злоупотребљавајући фотографије које му је оштећена прослеђивала.

Ово је саопштила полиција која је од Д.С. привремено одузела два мобилна телефона. 

По налогу поступајућег тужиоца у Основном државном тужилаштву у Бијелом Пољу, уз кривичну пријаву спроведен је на даљу надлежност тужилаштву,нгде му је након саслушања одређено задржавање до 72 сата.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БАЈАТОВИЋ ОТКРИО ПОТЕНЦИЈАЛНЕ КУПЦЕ НИС-А: Руски капитал мора да буде анулиран

БАЈАТОВИЋ ОТКРИО ПОТЕНЦИЈАЛНЕ КУПЦЕ НИС-А: "Руски капитал мора да буде анулиран"

ДИРЕКТОР Србијагаса Душан Бајатовић изјавио је вечерас да продају НИС-а Русима 2008. не види као лош пословни потез, али да руски капитал у тој компанији мора да буде анулиран, јер НИС мора да настави да ради, а као потенцијалне купце НИС-а види субјекте из арапских земаља, али не искључује ни европске, или америчке компаније.

18. 11. 2025. у 22:27

ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година

ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година

УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.

13. 11. 2025. у 10:54

Коментари (0)

РУСИЈА У ШОКУ ЗБОГ СРБИЈЕ! Руси не могу да верују шта је фудбалска репрезентација Србије доживела од ФИФА и УЕФА!