САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА У СУТОРИНИ: Погинуо Новљанин

Витка Вујновић

26. 05. 2025. у 11:01

У саобраћајној несрећи која се догодила јутрос на магистралном путу у Суторини погинуо је Саша Цветковић (1964) из Херцег Новог, сапутник, малолетно дете је неповређено.

САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА У СУТОРИНИ: Погинуо Новљанин

Фото: РТ ХН

До несреће је, како су  саопштили из Оделења безбедности Херцег Нови, највероватније дошло у моменту када је Цветковић управљајући возилом Пежо 5008, крећући се из правца Граничног прелаза  Дебели Бријег према Херцег  Новом, започео претицање једног возила. 

На том делу пута из правца Херцег Новог према граничном прелазу кретало се теретно моторно возило којим је управљао Младен Гатало (1960.) из БиХ са привременим боравком у Херцег Новом и дошло је до директног контакта два возила. Возач Цветковић страдао је на лицу места.

Увиђај обављају дежурни ОДТ из Херцег Новог и вештак саобраћајне струке.

Саобраћај на магистрали је још  у прекиду.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година

ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година

УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.

13. 11. 2025. у 10:54

Коментари (0)

МИ СМО УСПАВАНИ ДИВ, ДРУГО МЕСТО НА ТАБЕЛИ НИЈЕ ОПЦИЈА! Прво обраћање новог тренера Партизана од кад је стигао у клуб