НАЈЛЕПШИ СНИМАК КОЈИ ЋЕТЕ ВИДЕТИ ДАНАС: Деца шаљу срце хеликоптеру из Србије који гаси пожар (ВИДЕО)
НА друштвеним мрежама освануо је емотиван снимак деце из Куча, која су са одушевљењем поздрављала хеликоптер Војске Србије, док је учествовао у гашењу великих пожара у Црној Гори.
Фото: Новости
На снимку се види девојчица како високо држи јастуче у облику црвеног срца, док дечак поред ње маше и тапше рукама.
Дечица се налазе поред реке из које је хеликоптер Камов из Србије захватао воду.
Прва у помоћ притекла Србија
Подсетимо, ситуација са пожарима у Црној Гори је катастрофална, а прва је у помоћ притекла Србија слањем хеликоптера типа Камов.
Камов или како се још популарно назива "водени топ" може да добаци до 40 метара, а избацује 63 литара воде у секунди.
Препоручујемо
У ЦРНОЈ ГОРИ ДАН ЖАЛОСТИ ЗБОГ СМРТИ ВОЈНИКА: Дејан Божовић погинуо током гашења пожара
14. 08. 2025. у 08:21
ПОЗНАТО СТАЊЕ ПОВРЕЂЕНОГ ВОЈНИКА: Огласили се из Министарства здравља Црне Горе
13. 08. 2025. у 14:50
БУКТИ ПОЖАР У СЕЛУ БЕЗЈОВО У КУЧИМА: Ватра све ближе кућама (ВИДЕО)
13. 08. 2025. у 00:36
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)