ВЕЛИКИ ПОЖАР НА ДЕПОНИЈИ КОД ТРЕБИЊА: Ватра букти уз магистрални пут, на терену око 15 ватрогасаца са 3 возила

НА градској депонији "Ободина" код Требиња у Републици Српској, уз магистрални пут Требиње - Херцег Нови данас је избио је пожар, а насеља и становништво нису угрожени, саопштили су ватрогасци.

ВЕЛИКИ ПОЖАР НА ДЕПОНИЈИ КОД ТРЕБИЊА: Ватра букти уз магистрални пут, на терену око 15 ватрогасаца са 3 возила

Фото: Новости

Требињски ватрогасци гасе пожар који је вечерас избио на депонији Ободина, а ватра не угрожава насеља и имовину становништва, рекао је командир Територијалне ватрогасне јединице Требиње Дејан Кашиковић, преносИ Срна.

Он је додао да је на терену око 15 ватрогасаца са три возила, а у гашењу помаже и Добровољно ватрогасно друштво Ластва, преноси Телеграф писање Танјуга.

Екипе ватрогасаца са возилима, које контролишу пожар, остаће током ноћи на том терену.

 

БОНУС ВИДЕО: 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! Гаучоси након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)