БИВШИ БОКСЕР ПОВОДОМ ДОЛАСКА ВУЧИЋА У ЦРНУ ГОРУ: "Не заборављам све добре ствари са овим човеком..."

МИЛОРАД Гајовић, бивши боксер из Црне Гори које је боксао за Србију огласио се поводом доласка председника Србије у Црну Гору 5. јуна.

БИВШИ БОКСЕР ПОВОДОМ ДОЛАСКА ВУЧИЋА У ЦРНУ ГОРУ: Не заборављам све добре ствари са овим човеком...

Foto: Tanjug/JADRANKA ILIĆ (STF)

Како је навео у својој објави жао му је што овакве посете нису чешће за добробит и Црне Горе и Србије, али да не жели да се петља у политику.

- Ја као Црногорац који је боксовао у Србији не заборављам све добре ствари са овим човеком током 3 године заједничког спортског дружења. Политика ме не занима, само однос људски и спортски који је имао не само према мени него према свима у клубу - наводи Гајовић.

Додао је и да му је жао што неће бити у прили лично да поздрави председника, те да се његови утисци никада неће променити.

БОНУС ВИДЕО: ВУЧИЋИ, ВУЧИЋИ: Кинески таксиста одушевљен што смо му показали снимак председника

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

Коментари (0)

НОРВЕШКА БАЈКА ЈЕ ЗАВРШЕНА! Џуд Белингем одвео Енглеску у полуфинале Светског првенства