ПРЕКРШАЈНЕ ПРИЈАВЕ ПОСЛЕ АУТО ЛИТИЈЕ У БЕРАНАМА: Истакли заставе "друге државе"
Заставе "друге државе" су биле државне заставе Републике Србије
Фото: М. Секуловић
ПОЛИЦИЈА је у Беранама поднела прекршајне пријаве против више особа после аутолитије одржане прошле недељу у овом граду.
- Наиме, Б.Д., П.Ђ., М.П., Р.Ц., Ж.Т., Д.Р. из Берана и Н.М. и Д.Р. из Андријевице су се кретали у колони возила која је била организована претходне седмице у Беранама као протест поводом усвојеног Закона о слободи вероисповести или уверења и правном положају верских заједница, и том приликом на возилима истакли заставе друге државе. На тај начин су ова лица нарушила јавни ред и мир, те је против њих поднет захтев за покретање прекршајног поступка због прекршаја из члана 23 Закона о јавном реду и миру - саопштила је Управа полиције.
Заставе "друге државе" су биле државне заставе Републике Србије.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Боравак ускраћен и оцу Стефану: Црногорске власти протерују још једног свештеника СПЦ
08. 07. 2020. у 12:56
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
ПОРЕКЛО ВОЈИНА ЋЕТКОВИЋА Рођен у Крушевцу, а корени му нису из Србије: "Никада се нисам одрицао дедова и прадедова - поносан сам"
"ЈЕСАМ, поносан сам на своје порекло."
20. 05. 2026. у 16:57
Коментари (1)