НОВИ ИНЦИДЕНТИ У БУДВИ: Ухапшени председник МЗ Бечићи Предраг Ивановић и Драган Ђуровић
ПО НАЛОГУ надлежног тужиоца данас су лишени слободе председник МЗ Бечићи Предраг Ивановић и Драган Ђуровић због постојања основане сумње да су починили кривично дело напад на службено лице у вршењу службене дужности.

Вечерње новости
Након инцидента који се догодио јутрос испред зграде Општине Будва када је више особа покушало насилно да уђе у зграду Општине, припадници обезбеђења ангажовани на обезбеђењу овог објекта поднели пријаву против четири лица Центру безбедности Будва.
Будванска полиција саслушала је по пријави припадника приватног обезбеђења у Општини Будва, председника општине Марка Царевића, кога је одборничка већина сменила са те функције, шефа његовог кабинета Николу Јовановића, председника МЗ Бечићи Предрага Драга Ивановића и Драгана Ђуровића.
Против Ивановића и Ђуровића је приватно обезбеђење због покушаја насилног уласка поднело кривичну пријаву, окривљујући их за напад на службено лице у вршењу службене дужности.
- Полиција је предузела активности из своје надлежности и позвала М.Ц, Н.Ј, П.И. и Д.Ђ. да приступе у службене просторије ради прикупљања обавештења од грађанина. О догађају је обавештен државни тужилац у Основном државном тужилаштву у Котору који је наложио да се П.И. и Д.Ђ. лише слободе због постојања основане сумње да су починили кривично дело напад на службено лице у вршењу службене дужности, наводи се у саопштењу Управе полиције
Против М.Ц. и Н.Ј. полиција ће поднети прекршајне пријаве због прекршаја из Закона о јавном реду и миру.
Препоручујемо

ПО ХИТНОМ ПОСТУПКУ: Траже ванредни инспекцијски надзор у Општини Будва
15. 07. 2020. у 15:02

СТРАВИЧНА НЕСРЕЋА У БУДВИ: У судару јахте и барке погинула девојка
12. 07. 2020. у 09:40

Будва, ухапшени град: Општину 15 дана чува полиција и приватно обезбеђење
06. 07. 2020. у 09:39

ШОЈГУ УПОЗОРАВА: Тај потез би могао довести до трећег светског рата
СЕКРЕТАР Савета безбедности Русије Сергеј Шојгу упозорио је да би увођење мировњака на историјске територије Русије могло довести до трећег светског рата.
24. 04. 2025. у 19:46

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

УМРО ОД ГЛАДИ? Званични узрок Хекманове смрти - откривен два месеца после трагичних вести
ЗВАНИЧНИ узрок смрти Џина Хекмана откривен је – два месеца после његове смрти. Џин је преминуо у 95. години живота у својој вили у Санта Феу, у савезној држави Нови Мексико, а пронађен је 26. фебруара заједно са својом супругом Бетси Аракава, која је имала само 65 година.
28. 04. 2025. у 07:28
Коментари (0)