ТУКАО ЖЕНУ ПРЕД ДЕЦОМ? Никшићанин осуђен због насиља у породици

С. Ђ.

16. 07. 2020. у 14:20

НИКШИЋКА полиција ухапсила је 54. годишњег Р.Ђ. осумњиченог да је у присуству малолетне деце физички напао своју супругу В.Ђ. (37).

ТУКАО ЖЕНУ ПРЕД ДЕЦОМ? Никшићанин осуђен због насиља у породици

Илустрација полиција Фото Depositphotos

Због породичног насиља, како је саопштено из Управе полиције њему је изречена казна затвора у трајању од 40 дана након чега је спроведен у Управу за извршење кривичних санкција.

- Прикупљена су обавештења на записник од оштећене која је приликом физичког напада којем су присуствовала њихова малолетна деца, задобила лаке телесне повреде у пределу руке које јој је нанио Р.Ђ. оштрим предметом.

Против Р.Ђ. је поднет захтев за покретање прекршајног поступка због прекршаја из члана 36 Закона о заштити од насиља у породици и он је приведен надлежном судији запрекршаје, саопштено је из полиције.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном

ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном

АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.

06. 03. 2026. у 09:10

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.

06. 03. 2026. у 08:23

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.

07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05

Коментари (0)

ЗДРАВА ХРАНА СВАКОГ ДАНА: МАXИ платформа посвећена здравој исхрани