ЦРНА ГОРА СЛАВИ ПРОГОН СРБА!
23. 07. 2020. у 16:10 >> 16:10
Опет хоће да шаљу представника на прославу "Олује"
Повезане вести
КОНАЧНО СМО СЕ ОСЛОБОДИЛИ СРБА... И немамо евра у џепу сви! О одговору овог Црногорца данас бруји регион (ВИДЕО)
СЕЗОНА у Црној Гори није ни приближна оној каквој су се надали.
21. 07. 2020. у 19:28
Најновије из рубрике
КНЕЖЕВИЋ ПОСЛЕ НОВОГ УДАРА ЗАГРЕБА НА ЦРНУ ГОРУ: Протерати амбасадора Хрватске још данас!
ПОСЛАНИК и лидер Демократске народне партије Милан Кнежевић тврди да је одборник те странке Ранко Милић "експресно стављен на хрватску црну листу", јер је прошле седмице у подгоричком парламенту рекао да је био учесник дубровачког ратишта.
23. 06. 2026. у 19:11
ДРЖАВНА ТУЖИЛАШТВА: Судови потврдили 99,38 одсто оптужница
Државна тужилаштва су у 2025. години успешно водила кривичне поступке и припремала оптужнице, па је чак 99,38 одсто оптужница потврђено у поступку судске контроле. Оптужнице Специјалног државног тужилаштва потврђене су за 97,62 одсто лица о којима је суд одлучивао, саопштено је из Врховног државног тужилаштва.
22. 06. 2026. у 15:14
ДРАМА У ЦРНОЈ ГОРИ: Ауто српских таблица слетео у Скадарско језеро
СКРЕНУО са пута из за сада непознатих разлига и упао у језеро.
21. 06. 2026. у 14:24
АКЦИЈА СДТ-А ШИРОМ ЦРНЕ ГОРЕ: У пет градова хапшење 14 осумњичених за кријумчарење
Осумњичене особе, по налогу Специјалног државног тужилаштва, приводе у Подгорици, Зети, Никшићу, Пљевљима и Херцег Новом.
18. 06. 2026. у 13:32
ОГРОМНА ЗМИЈА УСЛИКАНА У ЦРНОЈ ГОРИ: Једна од најдужих у Европи (ФОТО)
"Анаконда из Плава, такозвана Плаваконда"
17. 06. 2026. у 22:29
Berane
23.07.2020. 17:28
Ne slavi Crna Gora, nego vrh vlasti u Crnoj Gori.
dada
23.07.2020. 17:58
@Berane - Nije to Crna Gora, to je šljam koji Crnu Goru i njen narod drži kao taoca
Željko
23.07.2020. 17:33
Част и брука живе довјека...
Solomon
23.07.2020. 17:53
Progon ali ne samo Srba već i Crnogoraca.
Tmujo
23.07.2020. 17:56
Na niske ste grane spali kad su vam ustase draze od sopstvenog naroda.
Komentator
23.07.2020. 18:04
Crna Gora 2020. godine. Ustaski rezim na svom piku. Ja ne znam hoce li Srbija da dozvoljava jos 100 narednih godina da se raspadi sa Cetinja lece na VMA?
Raso
23.07.2020. 19:45
Како ствари стоје не само да ће славити комунисти и усташе (мада је то у идеолошком смислу исто) него ће изгледа славити заједно и прогон Срба и из ЦГ!
Gorski
23.07.2020. 22:16
Nisu to Crnogorci nego milogorci...
Putnik
24.07.2020. 06:56
oj lijepa SRAMNA crna goro.....
Mirjana Janiš
24.07.2020. 12:19
Bog je veliki, pa kaže:"Stani"!
LOLA CG
24.07.2020. 13:28
Pa, vrse progon Srba koji zive u Crnoj Gori na 1001 nacin, te im isto pricinjava zadovoljstvo za ucvrscivanje neprijateljskog stava i razmjeni iskustava muciteljstva za narod koji se zvucnim, ponosnim i izdrzljivim imenom zove- SRPSKI NAROD!
Pepsi
24.07.2020. 15:48
Sramota da vas je, lajna Milova.Da vam Srba nije bilo vi šaka jada, ne bi ni pistojali, polako šiptari će vam doći glave.⁸
Vidovdan
24.07.2020. 16:25
Teško je prodate duše vratiti na pravi put. Vlast Crne Gore definitivno treba da ode u prošlost... Iz njihovih glava izbrisano je njihovo poreklo, istorija, velikani Crne Gore koji su uvek govorili da su srbi...
Vasilije
24.07.2020. 20:55
Милогорци су дно дна.
Mrgud
25.07.2020. 15:52
Da je Pavelic ziv, Milo bi bio pocasni gradjanin.Pljuc
Milos
25.07.2020. 16:00
@Mrgud - Cuj pocasni gradjanin,bio bi biskup