ЧЕТРДЕСЕТНИЦА ОД САХРАНЕ ДЕМОКРАТИЈЕ: Симболично обележавање у Будви

У БУДВИ је данас обележена симболична четрдесница од како је сахрањена демократија.

ЧЕТРДЕСЕТНИЦА ОД САХРАНЕ ДЕМОКРАТИЈЕ: Симболично обележавање у Будви

Новости

Део одборника са функционерима у Будви које је изабрала парламентарна већина пре месец дана, могу да комуницирају само са степеника испред улаза у општину. Њима дуже од месец дана полиција И приватно обезбеђење не дозвољавају улазак у општину Будва .

Марко Марковић је у обраћању грађанима испред будванске општине казао како је данас симболична четрдесница од када је сахрањена демократија у Будви.

- Грађани Будве су жалосни, тужни и очајни што је оваква ситација у сезони која је због свих дешавања овако тешка како и јесте. Уместо да имамо активно учешће Општине у помоћи привреди, грађанима, ми данас имамо ситуацију да су узурпатори ушли, да је криминална група поново заузела ову зграду иза нас и да планира да нас све задужи, сваког појединачно, за 1500 евра, поручио је Марковић
Према његовим речима претходна власт је вратила за протекле три и по године 37 милиона евра, што би значило још један општински буџет од којег би се могло још годину дана финансирати рад свих институција.
-То су бескрупулозни људи, класични криминалци којима полако истиче рок трајања, казао је Марковић додајући да ће за 30 дана да се врате у рупе из којих су измилели.
Одборник Ђорђије Вујовић казао је да су одборници желели да поднесу пријаву скупштинској служби у вези са лоповлуком који се спрема у Општини Будва.

-С обзиром да је појединим одборницима, као и председнику Општине забрањен улазак у Општину, једини начин комуникације са самозваном тренутном влашћу је једино могућа са степеника који се налазе на улазу у Општину Будва, каже Вујовић.



 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка

КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка

РУСКИ председник Владимир Путин и белоруски лидер Александар Лукашенко планирају да се састану у блиској будућности и очекује се да ће разговарати о ултиматуму који је председник Украјине Володимир Зеленски недавно упутио Минску, саопштио је Кремљ.

23. 06. 2026. у 08:02

Меси питао хрватског фудбалера: ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН, он каже: Угасио сам га!

Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"

СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.

23. 06. 2026. у 16:05

Коментари (1)

Отац Јован: Људи нису имали деце дуго, после молитве овде бог их је удостојио да добију потомство