БОЉЕ ДА ИХ НАЂЕ ПОЛИЦИЈА НЕГО ШЕШЕЉ: Хулигани кукавички оштетили просторије СРС
23. 06. 2026. у 16:41
23. 06. 2026. у 16:41
22. 06. 2026. у 22:47
23. 06. 2026. у 16:05
23. 06. 2026. у 10:49
Bambi
01.08.2020. 12:16
Nikud ici iz Crne Gore,kakav azil? Pa oni bi to i voleli. Svi Srbi da ostanu u C.G i da se na legitiman nacin bore za SVOJA prava koja im pripadaju i nicija vise, ko sto vlast hoce da prikaze.