ВЕЧЕРАС УСТАО И БАР: Одржана четврта ауто-литија против спорног Закона о слободи вероисповести (ВИДЕО)

Б.Дабић

16. 08. 2020. у 20:43

ВЕЧЕРАС је у Бару одржана ауто литија којом су учесници изразили протест против спорног Закона о слободи вероисповести.

ВЕЧЕРАС УСТАО И БАР: Одржана четврта ауто-литија против спорног Закона о слободи вероисповести (ВИДЕО)

Фото: Б. Дабић

У колони је било око 100 аутомобила, који су кренули са Маљевика прошли кроз Сутоморе и центар Бара. Организована колона возила вратила се до Маљевика.

Из аутомобила су се вијориле заставе - претежно тробојке.

Уз звук сирена и спорадичну песму “Не дамо светиње” одржана је четврта ауто-литија у Бару и Сутомору.

Подсетимо, након што су окупљања верника забрањена одлуком НКТ-а због погоршане епидемиолошке ситуације у Црној Гори, верници Српске православне цркве протест због спорног Закона изражавају ауто-литијама.


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТО ЈЕ ИСТИНА Илон Маск хитно реаговао на објаву Виктора Орбана о УСАИД-у (ВИДЕО)

"ТО ЈЕ ИСТИНА" Илон Маск хитно реаговао на објаву Виктора Орбана о УСАИД-у (ВИДЕО)

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан назвао је на друштвеној мрежи Икс организацију УСАИД чудовиштем створеним да сломи, сруши и нагриза слободу и независност нација, након чега је милијардер Илон Маск на то одговорио "истина".

23. 02. 2025. у 15:10

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

БРИТАНСКИ министар спољних послова Дејвид Лами изјавио је данас да ће у понедељак објавити листу мера у оквиру новог, великог пакета санкција Русији, пренели су данас британски медији.

23. 02. 2025. у 10:05

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: Никада нисам био срећнији, осим можда као дете

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: "Никада нисам био срећнији, осим можда као дете"

ЖИВОТНЕ приче које се крију иза монаха на Светој Гори представила је грчка телевизија "Скај" у емисији "ПримеТиме". Пред камерама су се нашли један Кинез који је постао монах, један студент из Солуна који је одмах након дипломе изабрао монаштво, монах који живи у самоћи последње 24 године.

23. 02. 2025. у 11:28

Коментари (0)

РАСПАРЧАВАЊЕ ХРВАТСКЕ: Шешељ о подели Балкана после преговора Руса и Амера (ВИДЕО)