МИЛО МОЖЕ ЈОШ САМО ДА МЕ УБИЈЕ! Маровић: Катнић ми рекао да ће казна бити различита ако се Ђукановић заинтересује
У ЈЕДНОМ делу разговора Маровић је нагласио да се моли за Ђукановића.

Фото: Принтсцреен/Инстаграм
- Није тачно да Црна Гора није могућа без ове власти. Није могућа без народа, без демократије и своје цркве - навео је Маровић. Он је казао да Црна Гора не може бити вечна ако зависи од Ђукановића или било кога другог.
-Не мислим да би ми се ово десило без Мила Ђукановића и његове улоге. Мислим да је активно учествовао, ако ништа, био је добро информисан - казао је Маровић.
Маровић каже да му је Миливоје Катнић отворио очи тако што га је суочио са реалношћу његове позиције. Маровић наводи да му је Катнић у контексту преговора о споразуму о признању кривице рекао да ако се "његов пријатељ" заинтересује да ће његова казна бити различита.
Он је то казао на питање да ли је Катнић поменуо Ђукановића и казао да је сигуран да је Ђукановић могао да утиче на његов случај.
Душко Кнежевић је читао Маровићу питања породице и напоменуо му да мора договори отворено као и он, и да се не плаши:
- Ја немам чега да се плашим, мене Мило може још само да убије - рекао је Маровић.
Препоручујемо

НОВИНАР БИ ЗА ОВУ РЕЧЕНИЦУ У СВАКОЈ ДРЖАВИ ЗАВРШИО У ЗАТВОРУ: Полицију и тужилаштво који раде свој посао назива “одметнути део”
ОВО што се назива новинаром Нове С у јутарњем програму изговорио је реченицу због које би у свакој држави завршио у затвору.
30. 06. 2025. у 07:38

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

"СЛАГАЛИЦА" ОВО НЕ ПАМТИ: Такмичар од беса полупао тастер
КВИЗ "Слагалица" ретко има несвакидашње ситуације током емитовања, али се необични тренуци дешавају, као и у сваком програму уживо.
29. 06. 2025. у 14:51
Коментари (1)