ОГРОМАН БРОЈ БЕРАНАЦА У КРСНОМ ХОДУ: Литија иде ка Ђурђевим ступовима, јасна порука свима који би да отимају светиње (ФОТО/ВИДЕО)
У БЕРАНАМА је одржана још једна литија, у организацији грађана овог града, који још једном протестују против скандалозног Закона о слободи вероисповести.
Фото: М. С.
У крсном ходу је неколико хиљада грађана, по неким проценама близу десет хиљада.
За сада нема полицијског обезбеђења нити било каквих инцидената.
Колона грађана креће се од саборног Храма светог Симеона Мироточивог до седишта епархије Будимљанско-Никшићке - светог манастира Ђурђеви Ступови.
Препоручујемо
ХИЉАДЕ БУДВАНА ПОЗДРАВИЛО ЦАРЕВИЋА И КОАЛИЦИЈУ “ЗА БУДУЋНОСТ БУДВЕ” (ФОТО/ВИДЕО)
26. 08. 2020. у 20:13
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио
БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.
02. 12. 2025. у 12:35
Коментари (0)