НЕСРЕЋА КОД КОТОРА: Аутомобил усмртио старца на пешачком прелазу
СЕДАМДЕСЕТЧЕТВОРОГОДИШЊИ Подгоричанин страдао је данас у месту Костајница код Котора када га је на пешачком прелазу оборио аутомобил, саопштила је црногорска Управа полиције.

AP Photo
Несрећа се догодила у 16.25 часова, а саобраћај је био у прекиду док није обављен увиђај.
(Блиц)
Препоручујемо

У Никшићу полиција ухапсила посланика из РС Драшка Станивуковића (ВИДЕО)
29. 08. 2020. у 22:21

НЕМА СПАСА ЗА СЕЗОНУ У ЦРНОЈ ГОРИ: Цене преполовљене, плаже и даље празне - репортери "Новости" на Црногорском приморју
29. 08. 2020. у 21:51 >> 21:51

УКРАЈИНА ИЗДАЛА УПОЗОРЕЊЕ: Руси ће ноћас лансирати ракету која може да носи нуклеарно оружје
РУСИЈА планира „тренажно“ лансирање интерконтиненталне балистичке ракете РС-24 „Јарс“ у ноћи између 18. и 19. маја, саопштила је украјинска војна обавештајна служба (ГУР) 18. маја.
18. 05. 2025. у 15:55

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)
РУМУНСКИ председнички кандидат и лидер националистичке странке Алијанса за уједињење Румуна Ђорђе Симион и фаворит на прошлогодишњим поништеним изборима, Калин Ђорђеску, полиција је извела са бирачког места у Могошоаји (предграђу Букурешта).
18. 05. 2025. у 09:54

ЉУДИ, ШТА СЕ ОВО ДЕСИЛО? Ердоган ухватио Макронов средњи прст и - не пушта! Снимак руковања постао хит на друштвеним мрежама (ВИДЕО)
"ДИПЛОМАТСКИ" стисак.
19. 05. 2025. у 16:40 >> 16:48
Коментари (0)