У Црној Гори ухапшен је члан Праве Црне Горе Пеђа Ђедовић из Никшића.
Vidi Milo da će pasti pa uteruje strah u građane.
Milo će morati prihvatiti izborni poraz jer je očigledno da je izgubio podršku naroda.
Ogromna izlaznost znak da je vreme za promene.
Izdržaće Nikšić, policajci CG treba da se stide što hapse narod bez ikakvog razloga.
Džaba mu sve. Gotov si Milo, dosta si pljačkao ovaj narod.
Narod ovaj teror Đukanovića neće zaboraviti.
Milo mora da prihvati da ga građani više ne žele.
Повезане вести

УПОРЕДНА ИЗЛАЗНОСТ ДО 19 Х: Како је црна гора гласала данас, а како 2016. и 2012. године
НА Твитер налогу ЦеМи објављена је упоредна анализа излазности у Црној Гори за данас и претходне изборе.
30. 08. 2020. у 19:16

УХВАЋЕНИ НА ДЕЛУ: Грађани упали у изборни штаб ДПС-а и згрозили се кад су видели шта се ради (ВИДЕО)
ГРАЂАНИ Црне Горе данас су упали у штаб ДПС-а на Драчу, где је странка Мила Ђукановића водила паралелне спискове гласача.
30. 08. 2020. у 19:19

ИЗЛАЗНОСТ НА ИЗБОРИМА У ЦРНОЈ ГОРИ: До 19 часова гласало укупно 74.9 одсто бирача
Према подацима ЦеМИ-ја излазност до 19 часова је укупно 74,9 одсто бирача.
30. 08. 2020. у 19:11

СНИМАК ХАПШЕЊА У ПЉЕВЉИМА: Стани да те снимим, да знамо ко приводи! (ВИДЕО)
ИНТЕРВЕНТНА јединица пљеваљске полиције, у центру овог града, ухапсила је Зорислава Лековића и Мирослава Војиновића.
30. 08. 2020. у 19:03

КАМЕРЕ СВЕ ЗАБЕЛЕЖИЛЕ: Избори у ЦГ одржани уз бројне нерегуларности, а ово су највећи инциденти који су згрозили свет (ВИДЕО)
ИЗБОРИ у Црној Гори протичу уз бројне нерегуларности, а захваљујући новим технологијама, добар део инцидената забележен је и објављен на интернету.
30. 08. 2020. у 19:19
Најновије из рубрике

ВАТРЕНИ ОБРУЧ ОКО ПОДГОРИЦЕ: Пожари на више фронтова, јак ветар носи дим и прети ширењу ватре
НИЗ нових пожара у Подгорици, дува јак северни ветар, тешко се дише.
11. 08. 2025. у 22:46

МУП ОБЈАВИО СЛИКЕ ПОЖАРА У ЦРНОЈ ГОРИ: Камов Ка-32 у акцији гашења ватрене стихије (ФОТО)
НА позив Црне Горе и по налогу председника Александра Вучића, МУП Србије је одмах реаговао.
11. 08. 2025. у 22:40

ЗАПАЉЕНО ВОЗИЛО КОЈИМ ЈЕ УПРАВЉАО АЛБАНАЦ ИЗАЗВАЛО ПОЖАР У ЦРНОЈ ГОРИ: Ватра не стаје, цела земља постала пепео и дим (ВИДЕО)
СТРАВИЧАН пожар је захватио Пипере у Црној Гори, а густи дим се шири Подгорицом, а такође изнад Чања у Црној Гори од јутрос букти огромна ватрена стихија те је густи дим стигао и до плажа.
11. 08. 2025. у 21:35

АПОКАЛИПТИЧНИ ПРИЗОРИ ИЗ ЦРНЕ ГОРЕ: 14 места без струје, ватрогасци немоћни
ВЕЛИКИ пожар је захватио Пипере у Црној Гори, а густи дим се шири Подгорицом. Екипе су на терену, а ту су и угрожени објекти. Неколико породица у Горњем Рогамију евакуисано је након што се пожар приближио домаћинствима. Припадници ВЦГ су такође на терену.
11. 08. 2025. у 16:59

ЕКСПЛОЗИЈА У ЦРНОЈ ГОРИ: Ватрогасац повређен док је гасио пожар
ПРИЛИКОМ гашења пожара у месту Рогами у Црној Гори данас је дошло до експлозије у којој је повређен ватрогасац, саопштио је вршилац дужности командира Службе заштите и спашавања Главног града Никола Бојановић.
11. 08. 2025. у 16:38
Коментари (10)