ЦРНА ГОРО, НЕКА ТИ ЈЕ СРЕЋНА СЛОБОДА: Абазовић честитао грађанима смену власти, следећи корак експертска влада

Новости онлине

31. 08. 2020. у 00:15

НОСИЛАЦ листе коалиције "Црно на бијело" поручио је да су 30 година чекали да се смени власт, те да иако многи нису веровали, дочекали су победу на изборима.

ЦРНА ГОРО, НЕКА ТИ ЈЕ СРЕЋНА СЛОБОДА: Абазовић честитао грађанима смену власти, следећи корак експертска влада

Фото: Принтсцреен

- Црна Горо, нека ти је срећна слобода - казао је Абазовић.

Он је поручио да ће формирати експертску владу, те да су грађани заслужили слободу.

- Црна Гора је заслужила да је у наредном периоду води експертска влада. Ко је хтео слободу, изволите, узмите своју слободу - казао је Абазовић.

Он је позвао грађане да победу прославе у кругу породице и да не излазе на улицу.

- Не идите на улицу, будите достојанствени, креће нови пут европске и грађанске слободе - истакао је Абазовић.

Нагласио је да они који су гласали ДПС нису непријатељи државе.

- Сви су добродошли на праву страну историје. Добили смо мафију без новца, добили смо само срцем и знањем - рекао је он.

(Вијести)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

Коментари (8)

БИЋЕ ДОБРА МАМА: Младен проговорио о Деиној трудноћи