ПОЛИЦИЈА ОКО ДРЖАВНИХ ИНСТИТУЦИЈА: Одблокиране улице у Подгорици

31. 08. 2020. у 08:04

ОД осам сати јутрос одблокиране су све улице у Подгорици и саобраћај се одвија неометано, изјавила је портпаролка Управе полиције (УП) Марија Жугић.

ПОЛИЦИЈА ОКО ДРЖАВНИХ ИНСТИТУЦИЈА: Одблокиране улице у Подгорици

Фото: Вијести онлине

Како је рекла портпаролка УП, до блокирања улица је дошло због већих окупљања грађана у граду.

Она је додала да не зна хоће ли и даље долазити до блокаде путева, али је истакла да ће јавност бити благовремено обавештена, преносе Вијести.

- Већи инциденти нису забележени осим у Никшићу на Тргу слободе и у Пљевљима, где се окупило око хиљаду људи, где је каменицама разбијено стакло на просторијана две политичке партије - рекла је Жугић.

Она је навела да су током изборног дана забиљежена 22 инцидента и да је полиција поднела једну кривичну пријаву, а две прекршајне.

Полиција је синоћ била блокирала круг око најбитнијих државних институција - Владе Црне Горе, Скупштине, Председништва. Блокиран је био део Булевара Светог Петра Цетињског од Поште до старе зграде Владе, као и улица Станка Драгојевића.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: Изненађени смо коментарима Захарове на рачун Србије и председника Вучића

МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: Изненађени смо коментарима Захарове на рачун Србије и председника Вучића

ДРЖАВНА секретарка у Министарству спољних послова (МСП) Републике Србије Невена Јовановић огласила се на друштвеној мрежи "X" поводом коментара портпарола Министарства спољних послова Русије Марије Захарове на рачун Србије и председника Републике Александра Вучића, истакавши да они као МСП изражавају изненађење поводом истих.

07. 11. 2025. у 14:04

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.

29. 10. 2025. у 16:17

Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.

09. 11. 2025. у 13:28

Коментари (0)

ЈЕЗИВО: Хаг донео монструозну одлуку о генералу Младићу