НЕЋУ СТАТИ ДОК ЂУКАНОВИЋ НЕ ОДЕ СА ВЛАСТИ! Огласио се Душко Кнежевић - Данима трпим нападе криминалаца и људи из сиве зоне! (ВИДЕО)
НОВО обраћање Душка Кнежевића.

Фото: Танјуг
Председник Атлас Групе Душко Кнежевић поручио је да није завршио свој задатак и да наставља своју мисију рушења Мила Ђукановића. Додао је да је само прво полувреме добијено.
- Нећу стати док Ђукановић не оде са власти. Данима трпим нападе од ботова власти, криминалаца и људи из сиве зоне, али ја се не плашим, идем до краја. Позивам тужиоце да одмах отворе истраге против Мила Ђукановића, јер је ДПС изгубио власт. Тужилаштво мора да отвори истрагу против Ђукановића за кастоди рачун, за ничију кућу, за А2А... Он мора да оде, апелујем да се настави борба, да их скроз демонтирамо. Што пре кренути у чишћење мафије, не сме остати на власти до краја свог мандата - казао је он.
Одмах треба кренути од полиције и тужилаштва јер је то извор зла.
- Ђукановић је крао и на овим изборима, али народ је био јачи - рекао је он.
(Борба.ме)
Препоручујемо

МИЛО САЗВАО ТАЈНИ САСТАНАК У ВИЛИ ГОРИЦА : Процурила информација
01. 09. 2020. у 16:09 >> 16:11

МИЛО СВОЈЕ ЗОВЕ НА ОКУПЉАЊЕ: Нова заоштравања у Црној Гори после победе опозиције
01. 09. 2020. у 13:56

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"
РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.
10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем
ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.
10. 08. 2025. у 18:11

Овако изгледа кућа Милана Борјана која је демолирана: Лопов однео и снимач видео надзора (ФОТО)
"ХВАЛА полицији града Београда на брзој реакцији и сјајном односу према послу."
11. 08. 2025. у 09:52
Коментари (2)