МУСТАФА ЦЕРИЋ О ПОБЕДИ АБАЗОВИЋА: Заслужио је да му се да подршка
Бивши реису-л-улема Исламске Заједнице у БиХ Мустафа Церић огласио се на Фејсбуку поводом изборних резултата у Црној Гори.
Фото: Н. Фифић
Преносимо његово статус:
"Прича дана
Ако га Дритан Абазовић види, можда се и нама провиди!
Слажем се с Дританом! Време је да се мења власт у Црној Гори са Ђукановићем који је одговоран за агресију на Босну, са последицом геноцида над Бошњацима.
Босна га је наградила Суторином због његове приче о томе да је после њега у Црној Гори потоп!
Дритан је управу. Српски национализам, шовинизам и клерикализам Српске цркве је ојачао баш захваљујући Ђукановићу, који Црну Гору и цели регион држи као таоце у страху од српске политике, коју је некада добрано правио с Милошевићем, од које се одрекао да би себе спасио од одговорности за злочине у Босни а не да би понудио нешто ново у политици.
Фото: Фејсбук
Бошњаци то морају разумети! Не смеју бити ничији таоци! Мислим да Дритан говори право и искрено! Заслужује да му се дадне подршка!
Нема враћања унатраг, већ има ход унапред упркос српској и Ђукановићевој политици, политици која је потрхрањивала једне друге, највише на штету Бошњака, који су код Ђукановића били и остали икебана за показивање, посебно у Босни. Цена тога била је хедија: Суторина!
Шта то још Босна и Бошњаци треба да ураде да би Ђукановић и даље остао на власти у Црној Гори зато што је признао геноцид у Сребреници за којег је и сам мање или више одговоран? А шта је мога другу већ признати геноцид, којег признаје цели свет и којег ће признати српска политика и црква кад-тад?
Треба ли да Босна дадне још једну Суторину Ђукановићу а Бошњаци да му продају своју душу за милостињу, коју им дели на кашикицу?
Размислите Бошњаци док још није касно!"
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЕПСКИ ДЕБАКЛ! Арина Сабаленка избачена са Ролан Гароса
НАЈБОЉА тенисерка планете Арина Сабаленка неће се такмичити у завршници Ролан Гароса.
03. 06. 2026. у 15:48
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (11)