АЛЕКСА БЕЧИЋ НОВИ ПРЕДСЕДНИК СКУПШТИНЕ? Све ће се знати у среду, ускоро наставак разговора опозиције
МЕСТО председника Скупштине требало би да припадне Демократској Црној Гори, а то ће највероватније бити лидер Демократа Алекса Бечић, сазнаје агенција МИНА.

Фото: Промо
Преговори о формирању власти три коалиције које су освојиле већину на изборима, требало би да буду настављени на нивоу лидера.
Агенција МИНА сазнаје да је то предложено данас у преговорима експертских тимова коалиција.
Седница Скупштине на којој ће бити верификовани посланички мандати заказана је за среду.
Из нове већине раније су саопштили да очекују да ће се до тада договорити како би на седници био изабран предсједник Скупштине.
Препоручујемо

ВУЧУРОВИЋ: Ђукановић показао опозициони таленат, добро је што прихвата реалност
19. 09. 2020. у 11:58

МИЛАЧИЋ ПИСАО ЂУКАНОВИЋУ: Сваки камен који сте бацили на Бога, пао је право на вас
19. 09. 2020. у 11:18

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)