"ЖЕЛИМО ДА ЧУЈЕМО ВАС" Председник Вучић позвао грађане на скуп у суботу 27. јуна (ВИДЕО)
24. 06. 2026. у 21:26 >> 21:26
24. 06. 2026. у 21:26 >> 21:26
24. 06. 2026. у 20:08
23. 06. 2026. у 18:21
24. 06. 2026. у 22:59 >> 22:59
LOLA CG
30.01.2021. 14:50
Prava steta za jedan "spomenik". Hvala Bogu da niko nije stradao. Vjerujem da ce se naci sredstva za nesto sto govori o Baru, o nasledju. Takodje, voljela bih da sada uz pomoc dobrih arheologa iz samog naseg grada, odradi se sanacija ( ja bih je prije nazvala reastauracijom); onako kako je Suvi potok zaista bio. Svaka cast svima na predjasnjoj rekonstrukciji i valorizaciji terena: napravljeno je par propusta. Arheolozi to savrseno dobro znaju, jer su pravi akademski "zanatlije", samo nisu nekome da se zamjere. I jos nesto, predsjedniku poruka da centar Topolice i ruglo od zgrade Opstine nisu samo Bar.