ИНФЕКЦИЈА УШЛА У ПОЛОВИНУ ШКОЛА: У Подгорици вирусом корона инфицирано 40 наставника!

Танјуг

17. 10. 2020. у 08:12

ПРЕДСЕДНИК Градског одбора Синдиката просвете Подгорица Слободан Савовић изјавио је да су, према њиховим информацијама, у 20 образовних установа у главном граду Црне Горе евидентирана најмање по два наставника инфицирана вирусом корона.

ИНФЕКЦИЈА УШЛА У ПОЛОВИНУ ШКОЛА: У Подгорици вирусом корона инфицирано 40 наставника!

Фото: Принтсцреен/Јутјуб/RChelivideo

Савовић је за Дан рекао да је инфекција вирусом Ковид ушла у половину подгоричких школа и да би то требало да забрине читав систем.

Он је указао да је поблем и исцрпљеност наставника који са ученицима раде од ујутру до увече, због комбиновања онлајн наставе са консултацијама, преноси портал РТЦГ.

Савовић је такође оценио да комбиновани облик наставе не може дуже потрајати ни због ученика ни наставника, јер је свима веома захтеван.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

Коментари (0)

СЛАВИЦА ДИВЉАЛА НА УЛИЦИ: Комшије одмах позвале полицију