ВОЂА ШКАЉАРСКОГ КЛАНА НА МЕТИ У Котору спречена ликвидација Јована Вукотића
У КОТОРУ је у среду спречена ликвидација наводног вође шкаљарског криминалног клана Јована Вукотића, који је поручио да ће, ако му се нешто деси, његова породица за то сматрати полицију одговорном, пишу данас подгоричке Вијести.

Фото: Printscreen
Позивајући се на изворе из Управе полиције, дневник пише да је Никшићанин Петар Мујовић возилом пратио Вукотића, ког је полиција јуче око 15 часова зауставила испред тунела Врмац.
Позвали су Вукотића да са њима крене у полицију ради саслушања, а он је тражио да му прво уруче позив.
Након испоштованих процедура, Вукотић је пошао у полицијску станицу, где је у једном тренутку видео полицајца да у полицијске просторије уноси "чешку збројевку".
Настала је гунгула, а полицијац је објаснио да је управо разоружао Мујовића, који је пратио Вукотића.
Вукотић је за Вијести рекао да након тог догађаја "свој живот више неће препуштати никоме у руке".
-Два пута сам изашао из куће од када сам на слободи и оба пута полиција хоће да ме приведе, пре тога ми претресају аутомобиле, држе ме на улици као глиненог голиба. Од сада, ако ми се било што деси, моја породица и пријатељи, полицију ће сматрати директно одговорном-рекао је Которанин.
Вукотић је недавно изашао из Истражног затвора, у ком је био због оптужби за покушај убиства Војина Ступара и Милоша Радоњића.
Из притвора је пуштен након што је ослобођен тих оптужби.
Препоручујемо

СВЕДОЦИ ГА НИСУ ПРЕПОЗНАЛИ: Вукотић неће одговарати за покушај убиства наводних "кавчана"
30. 07. 2020. у 06:20 >> 04:33

БУКТИ РАТ НА РЕЛАЦИЈИ БУДИМПЕШТА-ЗАГРЕБ Сијарто Пленковићу: Ти си лажов, хоћеш преко нафте да профитираш од рата у Украјини!
ОДНОСИ између Мађарске и Хрватске додатно су се заоштрили након што је мађарски министар спољних послова Петер Сијарто оптужио Загреб за ратно профитерство. Хрватски државни врх је у петак оштро одбацио оптужбе, а премијер Андреј Пленковић узвратио је назвавши Сијарта "изузетно безобразним".
27. 09. 2025. у 12:25

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

"ПОЧИВАЈ У МИРУ" Бајић се опростио од драгог колеге: "Нека ти је вечна слава"
ГЛУМАЦ, редитељ и професор глуме Енвер Петровци преминуо је у 72. години, 22. септембра.
27. 09. 2025. у 09:35
Коментари (0)