МЕДОЈЕВИЋ: Абазовић и Кривокапић враћају Милове људе у власт

Новости онлине

02. 11. 2020. у 17:46

ЛИДЕР Покрета за промене Небојша Медојевић објавио је данас на свом фејсбук налогу да је Милан Марковић са листе Црно на бијело, некадашњи помоћник министра Милутина Симовића, кандидат да за министра пољопривреде у новој влади Црне Горе.

МЕДОЈЕВИЋ: Абазовић и Кривокапић враћају Милове људе у власт

Фото архива

- Милан Марковић, помоћник министра Симовића, члан Владе ДПС. У евиденцији сигурног гласа ДПС био евидентиран као сигурни гласач за изборе 30.08.2020. Сад је кандидат за министра пољопривреде!!! Мени је ово тешка спрдња. Надам се да су Владо Божовић и Гојко Перовић, задовољни са овом преваром. Оптуживали су нас које је народ гласао да се боримо за фотеље, а сад испаде да се за све фотеље боре Гојко Перовић, Владо Божовић, Мишко Перовић и Жељко Ивановић. За које нико није гласао - написао је Медојевић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (2)

Sve počinje od jednog momenta…