ХАПШЕЊА ПО МЕЂУНАРОДНИМ ПОТЕРНИЦАМА: Лисице за четири особе, иза решетака и мушкарац из Параћина

ПОСТУПАЈУЋи по потерницама, у претходном периоду ухапшене су четири особе. То је званично саопштено из Управе полиције.

ХАПШЕЊА ПО МЕЂУНАРОДНИМ ПОТЕРНИЦАМА: Лисице за четири особе, иза решетака и мушкарац из Параћина

Фото ЕПА

Тако је у Мађарској је на основу међународне потернице коју је расписао НЦБ Интерпол Подгорица ухапшен М.М. (51) из Бијелог Поља, држављанин Црне Горе.

- Међународна потерница је за њим расписана на основу наредбе Вишег суда у Подгорици, ради вођења кривичног поступка због сумње да је починио кривично делонеовлашћена производња, држање и стављање у промет опојних дрога, пише у саопштењу.

Осим тога, у Савезној Републици Немачкој слободе је по међународној потерници НЦБ Интерпол Подгорица ухапшен Мухарем Ћатић (36), држављанин Босне и Херцеговине који се потражује по наредби Основног суда у Рожајама ради издржавања казне затвора у трајању од 8 месеци, због извршеног кривичног дела крађа.

- Такође, на граничном прелазу Илино брдо, по међународној потерници НЦБ Интерпол Висбаден, Савезна Република Немачка, лишен је слободе М.П.Д. (46) из Италије. М.П.Д. се потражује ради вођења кривичног поступка, због извршеног кривичног дела превара и фалсификовање докумената и овом лицу је одређен екстрадициони притвор по решењу судије за истрагу Вишег суда у Подгорици, саопштено је из полиције.

Полиција је у Црној Гори, у Подгорици, по међународној потерници НЦБ Интерпол Београд, Република Србија лишила слободе С.Р. (32), из Параћина.

Он се потражује по наредби Вишег суда у Београду ради вођења кривичног поступка због кривичног дела неовлашћена производња, држање и стављање у промет опојних дрога.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ВЕЛИКА ВИНА НАСТАЈУ НА ВЕЛИКИМ ЛОКАЦИЈАМА: Oткривамо зашто винарија Ердевик и Фрушка гора имају идеалне услове за шардоне