АНТИСРПСКИ ДОКУМЕНТ: Историчар Раковић поцепао Кривокапићев септембарски споразум! (ВИДЕО)
У ЈУТАРЊЕМ програму Телевизије Пинк гости су јутрос били др Александар Раковић, Андрија Мандић и Џевад Галијашевић. Теме су биле претње Србима у Црној Гори и Републици Српској.

Фото: Пинк тв принтскрин
Том приликом Раковић је поцијепао факсимил Кривокапићевог септембарског споразума будући да је антисрпски, а и ништаван је јер неке тачке нису ни испоштоване.
Пошто се из тог постизборног споразума о намерама спроводе само антисрпске тачке, да се неће вратити симболи Краљевине Црне Горе (црвено-плаво-бела српска тробојка и двоглави орао Немањића), као и да се неће повући признање такозваног “Косова” што је за Републику Србију окупирана територија, Раковић је казао да је мишљење читавог српског народа како је тај споразум штетан по Србе и да га треба додатно учинити ништавим.
Препоручујемо

ШОЈГУ УПОЗОРАВА: Тај потез би могао довести до трећег светског рата
СЕКРЕТАР Савета безбедности Русије Сергеј Шојгу упозорио је да би увођење мировњака на историјске територије Русије могло довести до трећег светског рата.
24. 04. 2025. у 19:46

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

НИ ЛАУШ НИЈЕ ПРИМЕТИО ДО КРАЈА СНИМАЊА: Најлуђа грешка из "Боја на Косову"
ЛАУШЕВИЋ је о снимању филма "Бој на Косову" писао у књизи "Година прође, дан никад".
28. 04. 2025. у 10:32
Коментари (0)