ВОЗАЧ СТРАДАО НА ЛИЦУ МЕСТА: Тежак удес на путу Херцег Нови - Каменари - "југо" ударио у "опел", па у "мерцедес"
МЕШТАНИН Кумбора П.Д. (1964) погинуо је у саобраћајној несрећи која се десила нешто пре 22 сата на магистралном путу у Мељинама у близини хотела АЦД.
Фото: Б. Дабић
Према незваничним, али поузданим информацијама, П.Д. је управљао "југом" херцегновских ознака и кретао се из Зеленике према Херцег Новом. Ударио је у "опел вектру" херцегновских, па потом у "мерцедес", албанских таблица.
Због задобијених тешких повреда хитно је пребачен у оближњу болницу у Мељинама, али је подлегао повредама.
На лице места је одмах изашла полиција и тужилац, а због увиђаја саобраћај је био у прекиду.
Препоручујемо
ВАТРЕНА СТИХИЈА ПРОГУТАЛА ОМИЉЕНИ ПАБ НИКШИЋАНА: Угоститељски објекат уништен у пожару
14. 01. 2021. у 10:20
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
13. 02. 2026. у 12:40
СТРАДАЛИ МЛАДИЋ СИН ПОЗНАТОГ МУЗИЧАРА: Нови детаљи несреће у Сарајеву
ЕРДОАН Моранкић (23), који је страдао у трамвајској несрећи у Сарајеву, син је познатог музичара из Брчког Армана Моранкића, пише портал сарајевског Аваза.
13. 02. 2026. у 12:05
ХТЕЛА ДА ОПРОСТИ ПРЕЉУБУ? Шта се стварно десило између Ане и Бастија
ШТА се стварно десило између Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера?
13. 02. 2026. у 07:51
Коментари (0)