НА ТЕРЕНУ ДВА ВОЗИЛА СА СЕДАМ ВАТРОГАСАЦА: Пожар у барском насељу, једина жртва - месо (ФОТО)

Б. Д.

04. 02. 2021. у 18:49

У БАРСКОМ насељу Соколана у 13.20 избио је пожар.

НА ТЕРЕНУ ДВА ВОЗИЛА СА СЕДАМ ВАТРОГАСАЦА: Пожар у барском насељу, једина жртва - месо (ФОТО)

Фото: Б. Д

 Брзом интервенцијом Службе заштите и спашавања Општине Бар за некилико минута од дојаве у насеље су стигла два возила и седам ватрогасаца.

Срећом, ватра је захватила самоо сушару. Ватрогасци су успели да угасе пожар на објекту, али сво месо је изогрело.
 
-Пожар је угашен,и избегнута је већа материјална штета - казао је вд руководиоца Службе заштите и спашавања Бар Дарко Видаковић.

Фото: Б. Д


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: Са тиме би могли заузети средње велику европску државу

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"

РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.

10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.

10. 08. 2025. у 18:11

Коментари (0)

ШТА ТИ ЈЕ ЉУБАВ ПРЕМА ПАРТИЗАНУ! Данац прелази 2.000 километара да би гледао црно-беле, за Новости открива - зашто!