ЗЕМЉОТРЕС ПОГОДИО ЦРНУ ГОРУ: Епицентар 30 километара од Никшића - осетио се и у Босни
11. 02. 2021. у 15:36
ЗЕМЉОТРЕС јачине 3,2 степена Рихтерове скале погодио је данас подручје 30 километара западно од Никшића, пренео је Европско-медитерански сеизмолошки центар.
Повезане вести
ЗАТРЕСЛА СЕ ГРЧКА: Потрес јачине 4,5 Рихтера погодио Лефкими
ЗЕМЉОТРЕС магнитуде 4,5 по Рихтеру погодио је вечерас Грчку, саопштио је Европско медитерански сеизмолошки центар (ЕМСЦ).
04. 02. 2021. у 00:07
ЦЕЛУ НОЋ СЕ ТРЕСЛО У ПЕТРИЊИ: Тло се и даље не смирује, нови земљотреси погодили Банију
УМЕРЕН потрес од 3.2 према Рихтеру забележен је ноћас код Петриње, саопштили су из хрватске Сеизмолошке службе.
03. 02. 2021. у 07:57
НОВИ ПОТРЕС: Земљотрес јачине 3,2 степена ноћас код Петриње
КОД Петриње у Хрватској током ноћи је регистрован земљотрес јачине 3,2 степени Рихтерове скале, саопштила је јутрос Сеизмолошка служба.
02. 02. 2021. у 08:26
ЈОШ ЈЕДАН ЗЕМЉОТРЕС У ТУРСКОЈ! Становништво у страху, плаше се разорнијег потреса
ЈОШ ЈЕДАН земљотрес је погодио обалу западне Турске. Потрес је био јачине 4.7 степени.
01. 02. 2021. у 15:04
СЕРИЈА ЗЕМЉОТРЕСА У ГРЧКОЈ: После Турске тресао се и Лезбос, за само неколико минута више тремора
У БЛИЗИНИ грчког острва Лезбос јутрос око осам сати по локалном времену регистрован је земљотрес јачине 4,9 степени по Рихтеровој скали, а минут касније још један јачине 4,8 степени, саопштио је Геодинамички институт Националне опсерваторије.
01. 02. 2021. у 09:36
СЕРИЈА ЗЕМЉОТРЕСА У ГРЧКОЈ: После Турске тресао се и Лезбос, за само неколико минута више тремора
У БЛИЗИНИ грчког острва Лезбос јутрос око осам сати по локалном времену регистрован је земљотрес јачине 4,9 степени по Рихтеровој скали, а минут касније још један јачине 4,8 степени, саопштио је Геодинамички институт Националне опсерваторије.
01. 02. 2021. у 09:36
ЈАК ЗЕМЉОТРЕС ПОГОДИО ТУРСКУ: Тресло се у Измиру, чека се извештај о штети
ЗЕМЉОТРЕС магнитуде 5,1 погодио је провинцију Измир у Турској.
01. 02. 2021. у 07:44
ХРВАТСКИ СЕИЗМИЛОГ НАЈАВИО: Потреси више нису тако јаки, али ће их сигурно бити још - ево и до када!
СЕИЗМОЛОГ Крешимир Кук сматра да земљотреси у Хрватској више нису толико јаки и толико чести, временом ће бити ређи и слабији, али сигурно ће трајати још неко време, неколико месеци.
29. 01. 2021. у 23:59
Најновије из рубрике
ЦРНА ГОРА НА КОЛЕНИМА: Земља иде ка колапсу
БОРБА против мафије није само питање полиције, већ политичке воље и морала, каже лидер ПзП Небојша Медојевић.
21. 01. 2026. у 15:26
ГОЛООТОЧАНИ У ЗАБОРАВУ: Милатовић апелује да се донесе Закон о рехабилитацији политичких затвореника
ПРЕДСЕДНИК Црне Горе Јаков Милатовић позвао је државни парламент да без одлагања стави на дневни ред доношење Закона о рехабилитацији и обештећењу политичких затвореника Голог отока, Светог Гргура и других затвора. Према доступним подацима у тим казаматима, у периоду између 1948. и 1956. године, затворено је најмање 16.101 особа, од чега чак 3.390 из Црне Горе или 21,5 одсто, што је пропорционално далеко највећи број затвореника у односу на број становника тадашњих југословенских република.
21. 01. 2026. у 05:00В.К.
ШЋЕКИЋИ ИСПЛИВАЛИ КРСТ:Богојављење свечано обележено на светим водама Лима
Богојављење је на, по традицији, изузетно свечан начин обележено у Беранама, седишту Епархије будимљанско-никшићке.
19. 01. 2026. у 17:38
У КОСАНИЦИ -22,8 СТЕПЕНИ: Ужасно хладно у овом месту
На северу Црне Горе, после краћег отопљења, поново хладно.
19. 01. 2026. у 17:30
БОГОЈАВЉЕНСКИ ДАН У ХЕРЦЕГ НОВОМ: Крсто и Никола до крста допливали заједно
Сунчано време обележило је Богојављење у Херцег Новом, где је температура мора износила 13,5 степени и била виша од температуре ваздуха, која се кретала око девет степени. За Часни крст пливало 150 учесника.
19. 01. 2026. у 17:19
Коментари (0)